ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Де знаходиться виробництво матраців MAGNIFLEX?

Компанія Alessanderx Spa, якій належить бренд MAGNIFLEX і фабрика з виготовлення матраців, створена у 1962 р. Виробничі потужності знаходяться в Італії: регіон Тоскана, місто Прато (друге за величиною місто в регіоні, після Флоренції) за адресою: 59100 Prato, Via San Leonardo da Porto Maurizio 24/26/28 – Tel +39 057451011 Fax +39 0574 5101.235. www.magniflex.com Виробничі потужності фабрики дозволяють виготовляти до 10 000 матраців на день. MAGNIFLEX має більш ніж 50-річний досвід виготовлення товарів для сну і відпочинку. Фірмові салони MAGNIFLEX розташовані по всьому світу: Західна і Східна Європа, США, Канада, Індія, Японія, Китай, Австралія, ОАЕ, Ізраїль.

Чи можлива підробка цієї торгової марки на території України або в інших країнах?

Ні, підробка не можлива. Усі матраци, які продаються в Україні, – це оригінальні матраци фабрики MAGNIFLEX, виготовлені в Італії. Пояснимо чому:

• Кожен матрац має свій унікальний номер і масу різної інформації (країна, виробник, серія, партія, модель і так далі), який поміщений в QR код (Баркод – спеціальний двомірний, матричний штрих код з більш функціональною системою даних). Маючи у своєму смартфоні програму зчитування Баркода, ви завжди зможете отримати підтвердження про виробника товару.

Але і не це найголовніше. Головне – це вакуумне пакування матраца.

• Діаметр вакуумного пакування матраца MAGNIFLEX – 26-35 см (залежно від висоти та моделі матраца).

На фотографіях показаний діаметр пакування матраца заввишки 16 см (мал.1) і діаметр пакування матраца заввишки 22 см (мал.2)

На сьогодні, жоден український і більшість європейських виробників не можуть забезпечити такий розмір вакуумного пакування матраца з наступних причин:

 • висока вартість устаткування
 • відсутність матеріалу, використовуваного при виготовленні внутрішнього блоку матраца і чохла, з високою стійкістю до деформації та продавлювання
 • матрац MAGNIFLEX запакований в 2-3 шари поліетилену, де 1 і 2 шари поліетилену транспортувальні, а 3 шар чистовий (у вигляді чохла одягненого на матрац). Висота вакуумного пакування матраца – це ширина матраца +7-10 см

• Наявність сертифікату IMCI – сертифікат якості товарів виготовлених повністю в Італії. Видається торговим маркам і виробам, в яких дизайн, виробництво, розробка є виключно італійською www.magniflex.com/international/en/content/11-certifications

Що за матраци та подушки під брендами DORMIR, RELAXSAN, Piere Cardin, Tonino Lamborghini, Geoethic Naturally, Materassi&Materassi. Яке відношення ці бренди мають до фабрики Magniflex?

Це все колекції MAGNIFLEX, які виготовляються фабрикою для різних сегментів ринку товарів для сну і відпочинку. Найчастіше моделі різних колекцій функціонально ідентичні, відмінність може бути тільки в дизайні чохла і технічних характеристиках матраца (висота, комбінування внутрішніх блоків, колір тканини чохла). Представництво MAGNIFLEX в Україні підтримує асортимент таким чином, що кожна з представлених моделей є самодостатньою і ідеально поєднує в собі співвідношення ціна-якість. Наші покупці можуть обрати матраци за наступними критеріями.

Наши покупатели могут выбрать матрасы по следующим критериям:
Рівень комфорту
Висота
Дизайн
Вартість
Розмір (складська програма підтримує як серійні, так і індивідуальні розміри матраців)

Більшість представлених нами моделей відносяться до класичної колекції MAGNIFLEX: NATURCOMFORT, DUOFORM, DUALCOMFORT, FRESH TOUCH, ANNIVERSARY, DUAL 10, ARMONIA www.magniflex.com. Модель WATERLATTEX – колекція Materassi&Materassi www.alessanderx.it Моделі MERINOS, PRATICO, ORTOPEDICO – колекція RELAXSAN/DORMIR www.relaxsan.com

У чому відмінність виробництва матраців MAGNIFLEX від виробництва матраців українських торгових марок?

Найголовніша та основна відмінність фабрики MAGNIFLEX, яка впливає на якісні та експлуатаційні характеристики кінцевого продукту – Magniflex фабрика повного циклу виробництва. На одному підприємстві виготовляють внутрішні блоки, чохли, проводять тестування матраців за різними якісними характеристиками. Усі сертифікати, які є у фабрики, мають безпосереднє відношення до кінцевого продукту – матрацу. Повний цикл виробництва дозволяє проводити контроль якості виробів на усіх етапах виготовлення товарів для сну.

Компанія MAGNIFLEX самостійно розробляє різні варіанти наповнювачів для внутрішніх блоків матраців і подушок, кожен матеріал є унікальним і має патент із зареєстрованою торговою маркою. Індивідуальний підхід до розробки матеріалів для наповнювача, забезпечує оптимальний комфорт і високий рівень ортопедичного та анатомічного ефектів матраца, не залежно від віку, статі, ваги та росту споживача. MAGNIFLEX робить не просто матрац, а систему комфортного сну, яка завдяки своїм властивостям, робить наш сон не лише приємним, а ще і корисним.

Основна частина українських, російських і європейських виробників є фабриками-конструкторами, тобто фактично проводять складання матраца з матеріалів (безпружинні наповнювачі, койра, пружинні блоки, тканини, різні наповнювачі для внутрішніх блоків) закуплених у різних постачальників. Більшість матраців українських виробників, особливо в економ і середньому цінових сегментів, мають відмінність тільки в дизайні чохла, оскільки більшість матеріалів для матрацного блоку закуповуються в одних і тих же постачальників.

Окремо варто зазначити виробників м’яких меблів, які вважають, що раз є під рукою матеріали, використовувані в диванах, чом би не зробити матрац. Практично жодна європейська компанія, що виготовляє матраци не вводить в асортимент виробництво диванів. Диван – це меблі для сидіння, в крайньому випадку, як гостьове спальне місце, або спальне місце непостійного використання. Матрац – засіб комфортного сну, який повинен забезпечувати ортопедичний і анатомічний ефекти.

Які торгові марки матраців представлені на українському ринку, хто виробник?

Здебільшого це українські виробники, імпортерів не багато. З Українських виробників найбільш відомі (великий асортимент, представленість бренду в меблевих і спеціалізованих магазинах) наступні торгові марки: ЕММ, Неолюкс (Neoluxe), Комфорт (Come – for), Матролюкс, Венето, Велам, Акант, Сонлайн, Сонель, ДонСон (Donson), Restline.

  Торгові марки, що ввозяться (імпортні):

 • Magniflex, Lordflex, Morfeus, Altrenotti – Італія
 • Brekcle, Hulsta – Німеччина
 • Dormisan – Словаччина
 • Vegas (провідний виробник матраців у Білорусії), EOS – Білорусь
 • Tempur – Данія
 • Аскона (американські бренди Serta, King Koil, Hilding Anders) – Росія
 • Dormeo – Європа
 • Kola&Kolo – Польща

Усі бренди ми не стали перераховувати, а обмежилися переліком основних компаній, які мають достатню представленість в меблевих і спеціалізованих матрацних магазинах.

Основні переваги матраців MAGNIFLEX?

Будь-який виробник може привести достатню кількість переваг своєї торгової марки, навіть та категорія виробників, які, образно кажучи, збирають матраци в “гаражних” умовах. Будь-яка перевага має бути аргументована та мати яку-небудь доказову базу. Тому, ми приведемо Вам переваги, які мають докази та підтвердження.

У цьому розділі ми розглянули для вас питання і відповіді щодо матраців або як обрати матрац.

Перевага
Доказ
Фабрика Magniflex має великий досвід у виготовленні матраців і товарів для сну
Фабрика заснована у 1962 р. і є однією зі старих матрацних компаній в Італії.
Матраци Magniflex визнані у всьому світі
Фірмові салони і представництва фабрики відкриті у багатьох країнах світу, навіть в тих, які можна було б назвати Меккою матрацних технологій і розробок - в Німеччині та США. Фірмові салони відкриті в Австралії, Азії, Західній і Східній Європі, Канаді.
Матеріали, що використовуються для виготовлення внутрішніх блоків матраців, мають високу стійкість до деформації і продавлювання.
Вакуумне пакування матраца має один з найменших діаметрів (від 26 до 35 см) рулону. Максимальне вагове навантаження на одно спальне місце матраців Magniflex складає від 140 до 180 кг. Приклад: матрац Pratico з моноблоком заввишки усього 16 см має допустиме навантаження до 180 кг - це при тому, що у блоці не використовується ні кокосова койра, ні посилений пружинний блок (як в інших виробників)
Матраци Magniflex мають високий анатомічний ефект, максимально знімають зворотний тиск і сприяють комфортному відпочинку і сну.
Моделі преміум сегменту (Duoform, Dualcomfort, Dual 10, Fresh Touch) і подушки сертифіковані згідно Council Derective 93/42/EEC concerning medical devices та рекомендовані як статичний протипролежневий засіб.
Magniflex робить не просто матрац, а СИСТЕМУ КОМФОРТНОГО СНУ, яка забезпечує ортопедичний і анатомічний ефекти. Будь-який з матраців Magniflex є універсальним - зріст, вага, вік споживача не є обмеженням при виборі матраца. Головний принцип вибору матраца - рівень комфорту. Проведене тестування матраців Magniflex показало, що ця продукція може бути використана в стаціонарах різного профілю, так як використовуваний матеріал легко пропускає повітря, не деформується і дозволяє тілу приймати оптимальне фізіологічне положення. Ця властивість матраців може бути використана з максимальним ефектом при захворюваннях опорно-рухового апарату, а також в процесі реабілітації.
У розробці матраца беруть участь фахівці Флорентійського університету. Тестування матраців проходить в різних реабілітаційних і стаціонарних медичних установах.

Пружинний або безпружинний, який матрац правильний? Якому наповнювачеві внутрішнього блоку віддати перевагу? Що правильніше буде для хребта і, як підсумок, комфортного і здорового сну?

Оскільки всі моделі матраців Magniflex безпружинні, ми не розписуватимемо переваги безпружинних матеріалів і не переконуватимемо Вас, що найкращий і правильніший – це безпружинний матрац. Ми просто приведемо факти використання безпружинних матеріалів в різних сферах, а ви самі зробите висновки та визначите, якій обрати матрац для комфортного сну.

• Зверніть увагу на наповнювач сидінь в автомобілях, літаках, автобусах, потягах. Скрізь використовуються безпружинні наповнювачі: штучний латекс, сумішевий латекс, пінополіуритан, піна з ефектом пам’яті. Невже такі автомобільні компанії як BMW, Mersedes, Porshe, Audi та інші провідні виробники автомобілів не змогли б “порадувати” своїх споживачів сидіннями на основі пружинного блоку для “комфортної” їзди. Вітчизняні виробники також не використовують в салонах автомобілів пружинні блоки, хоча пружинні блоки значно дешевше безпружинних наповнювачів. Усе це робиться з однієї простої причини – безпружинний наповнювач є універсальним (завдяки властивості рівномірного розподілу вагового навантаження) для забезпечення оптимального комфорту для споживача, незалежно від його ваги, росту та інших антропометричних даних. Навіщо ж тоді в матраци, на яких розміщується більша частина тіла людини, ніж на автомобільних сидіннях, встановлюють пружинні блоки? До речі, кокосову койру при виготовленні сидінь теж не використовують.

• У медичних установах (реабілітаційні центри, лікарні, клініки) ліжка комплектуються матрацами з безпружинних матеріалів, особливо це стосується відділень травматології, нейрохірургії, хірургії. З одного боку, це обумовлено наявністю ліжок з регульованим узголів’ям і місцем у ногах, оскільки безпружинний матрац еластичний і без проблем повторює кути нахилу узголів’я та місця у ногах (пружинний матрац при такому використанні швидко вийде з ладу із-за деформації пружинного блоку). Інша причина використання матраців або просто блоків безпружинного матеріалу – це забезпечення комфорту пацієнтові незалежно від його віку, ваги та росту. Не варто також забувати, що пацієнти клінік велику частину часу проводять лежачи, а в цьому випадку наявність анатомічного ефекту в матраці є обов’язковою умовою. Безпружинний матеріал комфортніший і має більш високий ефект зняття зворотного тиску, ніж пружинний блок.

• У пружинних матрацах, поверх пружинного блоку, у більшості випадках є присутніми шари з безпружинних матеріалів (товщина шару безпружинного матеріалу досягає висоти від 2 до 10 см залежно від вартості матраца). Навіщо це робиться і що дає використання безпружинного матеріалу? Відповідь дуже проста – безпружинний матеріал, надає матрацу комфорт і частково прибирає невисокі (у плані ортопедичного та анатомічного ефектів) експлуатаційні властивості пружинних блоків. Але при цьому є одне “але” – будь-який матеріал має властивості накопичувати втому, тому не розраховуйте на те, що тонкий шар (від 2 до 5 см) безпружинного матеріалу, який випробовуватиме навантаження з двох сторін (з одного боку вага тіла, з іншого боку тиск пружин) прослужить Вам довго.

• Основна частина асортименту європейських виробників матраців складається з моделей на основі безпружинних матеріалів.

• Українські виробники з року в рік збільшують у своєму асортименті кількість матраців з безпружинним блоком.

Що собою являє пружинний блок матраців. Види пружинних блоків?

Пружинний блок типу “бонель” – пружини діаметром 6-10 см сполучених між собою. Основна проблема – при ваговому навантаженні пружинний блок спрацьовує комплексно, одна пружина тягне іншу і так далі. Чим це загрожує – таз найважча частина тіла (у параметрі тиску в кг на 1см2), поруч знаходиться поперековий відділ хребта, за рахунок масового спрацьовування пружин під ваговим навантаженням, таз тягне за собою поперековий відділ – у результаті ви отримуєте провисання або, у кращому разі, рівне положення цього відділу хребта – ортопедичний ефект повністю відсутній.

Не варто забувати про те, що такий тип блоку ідеально передає коливальні рухи, а це означає, що кожен рух поруч сплячої людини передаватиметься вам.

Шар безпружинного матеріалу завтовшки 2-3 см виправити цю ситуацію не зможе. Від матраців з блоком “бонель” взагалі краще відмовитися і навіть не розглядати його як засіб комфортного сну.

Пружинний блок типу “пакетна пружина”, “незалежна пружина” – пружини діаметром від 1 см (рідко зустрічається) до 5 см (в основному), що мають форму бочки або циліндра, вшиті в окремі кишені або чохли з текстильних матеріалів.

Конструкція “пакетної пружини” чимось нагадує кулеметну стрічку, кишеньки в одній стрічці сполучені або ниткою, або термоспайкою. По ширині стрічки з пакетною пружиною з’єднуються між собою за допомогою клею. Такий тип пружинного блоку значно краще “бонельного”, оскільки частково прибирає ефект комплексного спрацьовування пружин при дії вагового навантаження, більш рівномірно розподіляє вагове навантаження по поверхні матраца.

Якщо Ви вирішили зупинити свій вибір на матраці з блоком з незалежних пружин, зверніть увагу на наступні моменти:
Європейські виробники матраців з блоком з незалежних пружин, встановлюють приблизно від 600 до 1000 пружин на м2 + настилочні шари з безпружинного матеріалу заввишки від 5 до 10 см – в цьому випадку матрац наближається за своїми експлуатаційними характеристиками і показниками комфорту до безпружинного матраца.

На нашому ринку здебільшого представлені матраци з кількістю пружин від 250 до 450 шт на 1м2. Є українські та білоруські виробники, які роблять матраци, в яких кількість пружин доходить до 1000 шт на м2, – вартість такого матраца в двоспальному розмірі від 7 500 до 18 000 грн. Для покупця, який не особливо знайом з такими матрацами, великої різниці у кількості пружин у блоці матраца немає. Головне що він бачив, чув і читав – пакетна пружина краща ніж “бонель”, а кількість пружин, особливості пружин, матеріал з яких зроблені кишеньки – це другорядно, головне, що у блоці є пакетна пружина.

0

Кошик